Články

1.10.2018
Oxidačný stres

STRES, kto v dnešnej dobe žiaden stres neprežíva? Už len z toho slova máme doslova stres. No teraz nebude reč o obyčajnom strese, posvietime si na ten oxidačný. Pre mnohých možno neznámy pojem. V každom prípade ten druh stresu stojí za nespočetným množstvom ochorení.  Čím je tak výnimočný a ako na nás vplýva?


26.9.2018
Osteoporóza, nenápadná „požieračka“ kostí

Každý z nás si chce pohyb užívať bez bolesti a bez strachu o svoje zdravie. S vekom alebo vďaka niektorým ochorením sa sekundárne môže objaviť osteoporóza, a tá skríži plány nejednej žene  či mužovi.


3.9.2018
Pohybu zdar a bolesti kĺbov zbohom!!!

Počasie je stále krásne, leto vrcholí a do zimy je ešte ďaleko. Mnohí z nás sa snažia každú svoju voľnú chvíľu tráviť vonku v prírode, či už športom, na záhradke alebo len prechádzkami. Mnohokrát nám vie našu radosť z pohybu pokaziť bolesť pohybového aparátu.


25.7.2018
BEAVER
Koniec riedkym vlasom


8.6.2018
Dovolenková lekárnička

Letné prázdniny sa blížia. Nejeden z Vás už odrátava dni v kalendári do letnej dovolenky. Nech už ste sa rozhodli pre more alebo hory je dobré nič neponechať náhode.


2.6.2018
LETO V PLNOM PRÚDE
Chystáte sa na dovolenku do zahraničia? Alebo budete dovolenkovať doma? Pripravili sme Vám malú príručku, čo so sebou na cesty


24.5.2018
Krásne nôžky, za ktoré sa nemusí nikto hanbiť

Jar končí a leto začína ukazovať svoju pravú tvár. S narastajúcou teplotou zhadzujeme nadbytočné vrstvy oblečenia a začína pre mužov veľmi obľúbené, obdobie minisukničiek a „kraťaskov“.


30.1.2018
SME NAJLACNEJŠÍ NA TRHU !!!
Pries­kum ap­li­ká­cie Kar­sa Mo­ni­tor, kto­rý po­rov­ná­val ce­ny voľ­ne pre­daj­ných lie­kov, vyhodnotil náš e-shop ako ob­chod s naj­vý­hod­nej­šou po­nu­kou.


21.9.2017
DO ŠKOLY, PO VŠI


21.9.2017
CHRÍPKA NÁS DOSTALA, ČO S ŇOU?


2.2.2015
NUXE- francúzska kozmetika

Nature and LUXE (príroda a luxus) = NUXE